Product information
| Garums | 150 cm |
|---|---|
| Platums | 4 cm |
| Biezums | 9 mm |
| Saplākšņa veids | II/II |
| Produkta veids | Saplāksnis |
| Zīmols | - |
| Kvadratūra, m² | 0.06 |
| Loksnes pielietojums | Būvniecībai |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501790167 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PLYWOOD SHEET 9X40-45X1500 (1800/20)