Product information
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Ieskrūvēt |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi komplektācijā nav iekļauti. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502100117 |
Accessories suitable for the plinth:
Internal corner – 000051410757
External corner – 000051410748
Connections – 000040080262
End caps – 000051410787
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PLINTH PVC SG75/2.2M AMBER OAK