Product information
| Garums | 262 mm |
|---|---|
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Stādīšanas instruments |
| Zīmols | Fiskars |
| Svars | 0.08 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Mērskala uz instrumenta uzgaļa garantē dziļumu līdz 150 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502237051 |
The tool is designed for creating planting holes up to 15 cm deep.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PLANTING STAKE 1057080