PETROL MOWER GRUNDER S511VHY-GCV170H 50CM.
€246,58
Out of stock
Product information
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 166 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S511VHY-GCV170H |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2400 W |
| Dzinēja ražotājs | Honda |
| Dzinēja modelis | GCV170H |
| Darba platums | 50.1 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Priekšējo riteņu diametrs | 17 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 25 cm |
| Svars | 31.36 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| Eļļas tvertnes tilpums | 0.41 l |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Dzinēja ražotājs: Honda. Dzinēja modelis: GCV170H. Dzinēja cilindra jauda: 166 cm³. Degvielas tvertnes tilpums: 1 l. Ar salokāmu rokturi: Jā. Trokšņa līmenis: 96 dB |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502342271 |

Petrol lawn mower - self-propelled GRUNDER S511VHY-GCV170H
- Self-propelled lawn mower with a 166 cm³ HONDA petrol engine that provides durability and reliability.
- Perfect for medium and large lawns.
- Pushing the mower requires no effort as the wheels are powered by the engine, and the electric cord is unobtrusive, which means less fatigue when working with heavier loads.
- The mowing height is adjustable from 25 to 75 mm. The cutting width is 50 cm.
- The 60-liter grass collection bag is large enough not to require frequent emptying, yet not too heavy to carry along.
- If the cut grass does not need to be collected, a side discharge system is available.
- A useful feature of this efficient lawn mower is mulching, i.e., the cut grass is shredded and expelled through the rear opening of the mower, naturally fertilizing the soil.
- The device has a foldable handle that makes it easier to transport and store during the winter season.
- Maximum vibration value – 5.72 m/s² (K=1.5).
- This mower comes with a 36-month warranty.


Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PETROL MOWER GRUNDER S511VHY-GCV170H 50CM.