Product information
| Patronu tips | Sds-plus |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1000 |
| Sitienu skaits minūtē | 4480 |
| Trieciena enerģija | 3.5 J |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora perferators |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCH333NT-XJ |
| Svars | 3.7 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 30 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 30 mm |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 54 V |
| Soma komplektā | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Elektriskā dzinēja tips: Papildus birste. Patronu tips: Sds-plus. Sitienu skaits minūtē: 4480. Urbjmašīna ar trieciena funkciju: Jā. Urbjmašīna bez trieciena funkcijas: Jā. Griešanās funkcija: Jā. Akumulators iekļauts komplektā: Nē. Akumulatora tips: Li-ion. Soma komplektā: Jā. Lādētājs iekļauts: Nē |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Barcode | 501803832 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PERFORATOR DCH333NT-XJ 54V SDS-PLUS