Product information
| Ligzdu skaits | 5 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP54 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Gumijas kabelis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501997268 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PAGAR. 1159910215 5M 5V 3X1.5 IP44 Z.