OUTER DOORS APARTMENTDOMOLETTI SANDIE2.890X2060L
€189,26
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 206 cm |
| Platums | 89 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Dzīvokļa ārdurvis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Classic |
| Modelis | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Komplekts | Vērtne, kārba, eņģes, rokturi, slēdzene. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Akustiskās durvis. San Diego ozola. Ieteicamais sienas atvērums: 922X2077 mm. Piemērots aplods: 000101055654. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416867 |
These external apartment doors are made of durable construction, modern design, and are resistant to damage, while the surface of the leaf is easy to clean. You can install them in both apartments and flats.
Classic door set includes: finishing, threshold, and handles.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OUTER DOORS APARTMENTDOMOLETTI SANDIE2.890X2060L