Product information
| Garums | 37.5 cm |
|---|---|
| Platums | 29.2 cm |
| Augstums | 6.7 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās., Dzeltena krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 10 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izņemami nodalījumi |
| Barcode | 500994013 |
Stanley 1-97-483 SortMaster Junior hermetic professional organizer without metal parts, which means it won't rust and lasts longer.
Features:
- Can be connected to other SortMaster Junior, allowing you to carry up to 3 boxes at the same time
- Movable dividers for customization, designed for storing tools that require modular space
- Hermetic compartment to keep heavy components in place
- Transparent lid
- Made from the highest quality material
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ORGANAIZERS JUNIOR STANLEY 1-97-483