OPTIVISION TAPE MEASURE 5M MAGNETIC KAPRO
€7,26
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Metāls |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Kapro |
| Svars | 0.31 kg |
| Mērogs | CM |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Triecienizturīgs. Garums 5m |
| Barcode | 502568374 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OPTIVISION TAPE MEASURE 5M MAGNETIC KAPRO