Product information
| Garums | 0.75 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Grīdlīstes pamati |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Krāsas nosaukums | Brūnā ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502101916 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NOBEIGUMI KREISĀ+LABĀ SG7DJ6 OZOLS