Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 100 mm |
| Platums | 60 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 1.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 20 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 500231710 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NAIL PLATE 100X60X1.3 ACF1