Product information
| Naglu tips | Celtniecības |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Diametrs | 1.2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 4000 |
| Zīmols | Essve |
| Produkta veids | Naglas |
| Kolekcija | - |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | Āmurs Haushalt VG211, 300 g |
| Barcode | 501100381 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NAIL PNEUM. F18 1.2X38MM ESSVE ZN 4000