Product information
| Augstums | 126 - 467 cm |
|---|---|
| Platums | 36 cm |
| Kāpņu tips | 4 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | BL-404B |
| Svars | 14 kg |
| Garums | 125 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 16 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501955804 |
Make your work at home, in the garden, or anywhere else where you need to reach higher easier.
The universal Haushalt BL-404B four-part folding ladder is perfect for home tasks or light work on site. The maximum weight is 150 kg, so you won't be able to work with heavier equipment. The ladder weighs 14 kg.
It is a durable ladder made of high-quality aluminum.
Whatever task awaits you - you will definitely complete it!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MULTIFUNCTIONAL LADDER 4X4 PAK BL-404B