MINERAL WOOL ECOBOARD 75X600X1250MM 7.5M2
€15,06
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Stikla šķiedras |
|---|---|
| Garums | 125 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 7.5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Knauf insulation |
| Modelis | Ekoboard |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.039 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 7.5 |
| Barcode | 502175948 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MINERAL WOOL ECOBOARD 75X600X1250MM 7.5M2