METAL WINDOW SILL 60X2000 ALZN
Product code: 502558430
€2,64
Pieejams uzreiz
Product information
| Krāsa | Pelēka krās. |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 6 cm |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | - |
| Modelis | ALZN |
| Materiāls | Metāls |
| Virsmas pārklājums | Cinkota |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Biezums | 15 cm |
| Uzstādāma | Ārpusē |
| Barcode | 502558430 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: METAL WINDOW SILL 60X2000 ALZN