METAL SILL 100X2000 PE RAL3011
Product code: 502558406
€3,22
Pieejams uzreiz
Product information
| Krāsa | Sarkana krās. |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 10 cm |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | - |
| Modelis | RAL3011 |
| Materiāls | Metāls |
| Virsmas pārklājums | Cinkota |
| Biezums | 15 cm |
| Uzstādāma | Ārpusē |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Barcode | 502558406 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: METAL SILL 100X2000 PE RAL3011