MEASURING TAPE GLASS 30M STANLEY 2-34-772
€16,95
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 30 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Stikla šķiedras |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Collas |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Stanley |
| Lentas platums | 12.7 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Auklas garums: 30 m |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Barcode | 500520435 |
MEASURING TAPE STANLEY 2-34-772, 30 M
- Fiber strip
- 3 x 1 ratio during reel time
- Transparent coating for abrasion resistance
- End hook with a “real zero”
- Hook for fastening
- Shock-resistant ABS housing
- Class III
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MEASURING TAPE GLASS 30M STANLEY 2-34-772