Product information
| Garums | 60 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Stikla šķiedras |
| Precizitātes klase | 3 |
| Klasificēts | Centimetri |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Stanley |
| Mērogs | 1mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Auklas garums: 60 m |
| Barcode | 500520391 |
STANLEY MEASURING TAPES, 60 M
- Impact-resistant ABS housing with soft elastomer for comfortable grip
- Tape: stainless steel, UV resistant and non-conductive
- White marking indicators 2 mm on the front and back
- Folding steel base point for easy tire pressure adjustment and tire measuring
- Lever type mechanism facilitates tape winding.
- Folding strap for convenient storage and transportation
- Large rotatable finger grip
- Class III
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MEASURING TAPE FIBER GLASS 60M