Product information
| Zīmols | Stanley |
|---|---|
| Virsmām | Universāls |
| Krāsa | Zila krās. |
| Produkta veids | Marķieri |
| Garums | 3000 cm |
| Svars | 262 g |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Garums: 30 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500525701 |
Set: 30 m mason's line, 115 g blue chalk, and level. Stainless steel end hook. Specially impact-resistant casing made of ABS plastic
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MARKING STRING 30M STANLEY