Product information
| Garums | 39.5 cm |
|---|---|
| Platums | 29.5 cm |
| Augstums | 21.5 cm |
| Krāsa | Zila krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 1.9 kg |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501066666 |
MAKITA TOOL BOX 821551-8, 395 MM X 295 MM X 215 MM, BLUE
-
Locking slides ensure the lid closes and connects stacked boxes together for efficient transport.
-
Compatible grooves along the lid and the toolbox base ensure stable, non-slip stacking.
-
Rounded carrying handle and recessed side handles for easy lifting
-
Reinforced lid provides additional durability
-
Large interconnecting box
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MAKPAC 3 395X295X215 MM MAKITA CASE