Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 2 |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Stabila |
| Svars | 0.17 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar magnētu. Precizitāte: 0.029°=0.5mm/m |
| Barcode | 502042946 |
STABLE LEVEL, 250 MM, 0.17 KG
- Very durable torpedo-style level
- Three shock-resistant vials, one horizontal, one vertical, and one angle setter.
- Upper frame fixed with epoxy resin
- Durable accuracy 0.029° = 0.5 mm/m, when the vial is in the upper position.
- Magnetic base
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MAGNETIC LEVEL 70 TM 22CM