M.ALUM.KNIEDE PUSAP.G.3.2X850GAB.RAL9005
€0,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 8 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL9005 |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3 mm |
| Papildus informācija | Garums: 8 mm. Diametrs: 3.2 mm. Materiāls: alumīnijs, tērauds. Kniežu materiāla biezums: 1 - 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176082 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: M.ALUM.KNIEDE PUSAP.G.3.2X850GAB.RAL9005