LISTS ALUM.SAV.FLORS LW30 2.79M MAT.FA.
Product code: 502560272
€6,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2790 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502560272 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LISTS ALUM.SAV.FLORS LW30 2.79M MAT.FA.