LISTS ALUM.SAV.FLOORS LW30 0.93M MAT.
Product code: 502560205
€2,35
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 930 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 5 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502560205 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LISTS ALUM.SAV.FLOORS LW30 0.93M MAT.