LIST AL LPO30 GOLD 0.9M
Product code: 501057733
€1,73
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 5 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501057733 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL LPO30 GOLD 0.9M