Product information
| Garums | 20 cm |
|---|---|
| Saspiešanas spēks | 173 kg |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 5 cm |
| Materiāls | Koks, Metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502159784 |
Vagner SDH - kvalitatīvs vītņots stienis priekšmetu saspiešanai un savienošanai. Stieņa izmēri: 200 x 50 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĪMSPĪLES F-VEIDA 103104 50X200MM