LĪMEŅR.3INDIKAT.HAUSHALT JYC-97C-4 400MM
€2,41
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 400 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.29 kg |
| Profila svars, g/m | 293 |
| Mērījumu kļūda | ±0,50 mm/m |
| Ar rokturi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 40 cm. Profila svars, g/m: 293. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,50 mm/m |
| Barcode | 502206741 |
{"lv":"
3 matēšanas un regulēšanas burbuļlīmeņi.n
- n
- Garums: 400 mmn
- Mērījumu precizitāte: 0,5 mm/mn
- Izcelsmes valsts: Ķīnan"}
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĪMEŅR.3INDIKAT.HAUSHALT JYC-97C-4 400MM