LIMENR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-97C-4 1800MM
€6,13
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1800 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.45 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 1.8 m |
| Barcode | 502206747 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIMENR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-97C-4 1800MM