Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Stanley |
| Mērījumu kļūda | ±0,5 mm/m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 90 cm. Precizitāte: +- 0.5 mm/m |
| Barcode | 500516167 |
LEVELING STRAIGHTEDGE STANLEY, 900 MM
- Block vials ensure maximum accuracy of 0.5 mm/m
- MaxEdge™ connected center vial construction provides a continuous marking surface and durability.
- One-piece aluminum box beam construction ensures strength and accuracy.
- Large ergonomic rubber handle with rubber coating.
- Shock-absorbing impact-resistant end caps withstand intense use.
- Non-marring side bumpers help prevent damage to finished surfaces.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVELING STRAIGHTEDGE FATMAX90CM