LEVELING DEVICE FMAX XTREME 25CM 0-43-609
€17,75
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Stanley |
| Mērījumu kļūda | 0.5mm/m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 25 cm. Precizitāte: 0.5 mm/m |
| Barcode | 500516083 |
LEVELING DEVICE STANLEY, 250 MM
- Aluminum body
- Solid block vial ensures accuracy of 0.5 mm/m
- 180-degree rotating vial for angle duplication
- Increased center cylinder for better visibility
- Tube groove for use on rounded surfaces
- Rare-earth magnets for maximum holding power
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVELING DEVICE FMAX XTREME 25CM 0-43-609