Product information
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 20 °C |
| Produkta veids | Pašizlīdzinošs līdzinātājs |
| Zīmols | Mira |
| Modelis | x-plan |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 25 kg / 3,8-4,5 L |
| Patēriņš | 1,7 kg / m² / 1 mm |
| Slāņa biezums | 2 - 50 mm |
| Maisījuma sastāvs | Polimēra šķiedru cementa java |
| Izcelsmes valsts | Dānija |
| Barcode | 500540002 |
Application area:
• Indoors
• Dry and wet areas
• Wooden floors
• Concrete, old ceramic tiles
• Heated floors
• Old paints
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVELING COMPOUND MIRA X-PLAN 25KG