LEVELING BEAM I BEAM 180 120CM 1-42-923
€13,09
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1200 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 6 |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Stanley |
| Mērījumu kļūda | 1.5mm/m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 120 cm. Precizitāte: 1.5 mm/m |
| Barcode | 500029015 |
LEVELING BEAM STANLEY, 1200 MM
- I-profile
- Durable aluminum support beam for heavy loads
- 3 tubular points: 1 x 1 x 1 x 1 x 180° horizontally, vertically, adjustable (dual markings from 0° to 90° and in 10 increments).
- Thanks to shock-absorbing end caps, it remains intact even when the precision level drops.
- Precision: 1.5 mm/m
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVELING BEAM I BEAM 180 120CM 1-42-923