Product information
| Platums | 19 mm |
|---|---|
| Biezums | 15 mm |
| Ruļļa garums | 33 m |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Tesa |
| Barcode | 502218612 |
Elektriskā PVC izolācijas lente ir uzticams palīgs elektriķiem, mehāniķiem un citiem meistariem. To raksturo samērā biezs pamatmateriāls, augsta elastība un ļoti laba saķere (pat uz tērauda un zemā temperatūrā). PVC izolācijas lente ir piemērota ne tikai vadu izolēšanai un marķēšanai, bet arī remontam un montāžai.
- Lieliski piemērota elektroinstalācijas darbiem, piemēram, vadu izolēšanai vai marķēšanai
- Sertifikāts IEC 60454-3-1 (VDE, IMQ, SEMKO), VOC sertificēts, atbilst RoHS 2.0 un REACH
- Biezums 150 μm
- Augsta dielektriskā izturība (7000 V)
- Temperatūras izturība līdz +90 °C
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LENTE IZOLĀCIJAS PVH 33X19MM BALTA