Product information
| Garums | 300 mm |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Griešanas leņķis, ° | 45°, 90° |
| Produkta veids | Paplāte |
| Zīmols | Okko |
| Augstums | 48 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Barcode | 502234468 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEŅĶZĀĢA KASTE AR ZĀĢI 300MM