Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Platums | 60 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Arras |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 502540608 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LENGTH CORNER 60X60X40X2.0MM