Product information
| Garums | 130 cm |
|---|---|
| Platums | 2.5 cm |
| Materiāls | Dabīgā āda |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Siksnas |
| Zīmols | Stanley |
| Augstums | 65 cm |
| Paredzēts | Vīriešiem |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Barcode | 501971736 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEATHER BELT STST1-80119