Product information
| Krāsa | Pelēka krās. |
|---|---|
| Materiāls | Cinkotais tērauds |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | - |
| Garums | 6 cm |
| Platums | 6 cm |
| Augstums | 1.8 cm |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Barcode | 500031036 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LATCH FURNITURE 000180060Z