LAMINATED KRONOPOL 33CLASS 10MM AC5 D4586
€20,93
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 138 cm |
|---|---|
| Platums | 242 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | - |
| Modelis | D4586 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.670 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Dabīgā ozola krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 2 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Barcode | 502377089 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED KRONOPOL 33CLASS 10MM AC5 D4586