Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 125 cm |
| Biezums | 18 mm |
| Saplākšņa veids | F/F |
| Produkta veids | Saplāksnis |
| Zīmols | - |
| Kvadratūra, m² | 3.125 |
| Loksnes pielietojums | Būvniecībai, Grīdas ieklāšanai |
| Barcode | 502581385 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED BOARD 18X1250X2500 F/F