Product information
| Augstums | 220 cm |
|---|---|
| Platums | 48 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējs profesionāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 6.3 kg |
| Garums | 220 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 1440 mm |
| Pakāpju skaits | 7 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Slovākija |
| Barcode | 501967622 |
A ladder may also be needed in the household.
For this reason, ladders like Haushalt C04C/07 are in demand among buyers. This option is most commonly used at home, although it can also be used in other places. The ladder itself is made of aluminum - a solid metal with 7 steps, double-sided. Its weight is 6.3 kg. The height of the ladder is 1.44 m. The total height of the ladder is 2.2 m.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LADDERS HOUSEHOLD 7 STEPS. HAUSHALT