Product information
| Augstums | 350 cm |
|---|---|
| Platums | 37 cm |
| Kāpņu tips | Pieslienamas trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 5.9 kg |
| Garums | 350 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 13 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501955815 |
Ladders may also be needed in households. That's why ladders like Haushalt BL-S113 are popular among buyers. This option is most often used at home, although it can also be used in other places. The ladders are made of aluminum - a strong yet relatively lightweight metal. Their weight is only 5.9 kg, and the ladders consist of 13 steps. The maximum user body weight is 150 kg.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LADDERS ATTACHABLE 1X13 PK. BL-E113