Product information
| Augstums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 37 cm |
| Kāpņu tips | Pieslienamas trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 4.5 kg |
| Garums | 250 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 9 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Pakāpienu skaits: 9. Platums: 37 cm |
| Barcode | 501955819 |
Ladders may be necessary in a household. For this reason, the model Haushalt BL-S109 ladders are in demand among buyers. This option is most often used at home, although it can also be used in other places. The ladders are made of aluminum - a strong but relatively lightweight metal. Their weight is only 4.5 kg, and the ladders consist of 9 steps. The maximum user body weight is 150 kg
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LADDERS 9 STEPS BL-E109 250 CM HAUSHALT