Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Korķis |
| Garums | 1000 cm |
| Platums | 100 cm |
| Biezums | 0.2 cm |
| Produkta veids | Korķa grīdas segumi |
| Zīmols | Briko |
| Modelis | CR-109 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.038 |
| Līmējamā | Nē |
| Spiedes stiprība, kPA | 200 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 10 |
| Mērķis | Zemgrīdas segums |
| Svītrkods | 501710713 |
Korķa paklājs paredzēts kā pamatne laminātam, paklājam, parketam un citiem grīdas segumiem. Ļoti labs siltumizolācijas un skaņas izolācijas materiāls. Siltumvadītspēja atbilstoši ISO 8301 standartam ir 0,038 W/m.
- Biezums: 2 mm
- Platums: 1 m
- Garums: 10 m
- Daudzums rullī: 10 m²
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KORĶA APAKŠKLĀJS BRIKO 2MM (10)