Product information
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
|---|---|
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 400 V |
| Zīmols | ETI |
| Krāsa | Balta krās., Sarkana krās. |
| Poli | 5P |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis (IP): IP44. Poli: 5P. Strāva: 16 A. Spriegums: 400V |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502180219 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KONTAKTLIGZDA 5X16A. SIENAS ER1653