Product information
| Platums | 200 mm |
|---|---|
| Garums | 25 m |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Poliesters |
| Zīmols | Kiilto |
| Mērķis | Stūru un ģipškartona šuvju nostiprināšanai. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| TOP prece | Apavu tīrīšanas restīte Aco Vario 01213, alumīnijs, gumija, 60 cm x 40 cm |
| Parastā cena | Ģeomembrāna StarkeDach Drain 400, neausts, 1 x 20 m, 400 g/m² |
| Barcode | 500025047 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KIILTO WATERPROOFING TAPE 20CMX25M