Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Dzeltena krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
| Zīmols | Elektroplast |
| Modelis | 0260-0N |
| Garums | 8.9 cm |
| Platums | 5 cm |
| Augstums | 8.9 cm |
| Komplekts | Vāks |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502119687 |
Paredzēts uzstādīšanai ģipškartona plāksnēs. Izgatavots no ugunsdrošas plastmasas.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KĀRBA SADALES 0260-0N PLAKANA 89X89X50