Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 2.5 cm |
| Platums | 2.5 cm |
| Zīmols | ETI |
| Ar vāku | Jā |
| Barcode | 502116749 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KABEĻU KANĀLS PERF. A25X25 T PELĒKS 2M