Product information
| Garums | 800 m |
|---|---|
| Diametrs | 1.5 mm |
| Svars | 1 kg |
| Materiāls | Džuta |
| Produkta veids | Aukla dokumentu šūšanai |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501714495 |
Brown, thick or rope spool. The rope is very abrasion resistant, durable against the sun and heat, well withstands moisture and temperature changes, does not rot.
- Weight: 1 kg
- Country of origin: Lithuania
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: JUTE ROPE 1KG