Product information
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 120 mm |
|---|---|
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 8 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GST 18 V-LI B |
| Svars | 2.4 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Zāģa darbplūsma | 23 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 20 mm |
| Kustību skaits minūtē | 2700 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 4 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Trokšņa līmenis | 94 dB |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Barcode | 501957321 |
CORDLESS JIG SAW BOSCH PROFESSIONAL GST 18 V-LI B, 18 V
- Compact, lightweight design with a small handle circumference ensures optimal control during sawing
- Powerful battery system for cutting even in thicker or harder materials
- SDS saw blade can be changed with just one hand
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: JIG SAW GST 18 V-LI B SOLO