Product information
| Garums | 29.5 cm |
|---|---|
| Izolācija | Jā |
| Izolācijas līdz | 1000 V |
| Elastīgs | Nē |
| Ar indikatoru | Nē |
| Produkta veids | Komplekts |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 329 kg |
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Magnētiskā galviņa | Nē |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Gumijots rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502231408 |
{"en":"
- Handle with non-slip coating.
- Optimal power transmission.
- Hanging loop.
- Hardened tip.
- Non-slip surface finish.
- Made of chrome vanadium steel.
- Set includes 8 screwdrivers
"}
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ISOLATED SCREWDRIVER SET.YF20308 8 PCS.